Ara:

ASK ANTIQUE KENT

 

Geleceğe geçmişin penceresinden bakmak..

Ask Antıqe Kent projesinde 12 adet 3+1 12 adet 4+1 daire bulunmaktadır. Çevresinde yer alan tüm projeler’den farklı bir şekilde tasarlanmış olan Ask Antıque Kent kullanıcılara rahat bir mekan kullanımı ortaya çıkarmıştır.

Büyük ilgi gören projemiz’in kısa sürede satışları bitmiştir.

 

ASK VITRA HOME

 

Kullanıcılara rahat bir mekan algısı oluşturan Ask Vıtra Home’de toplam 28 adet 3+1 daire mevcuttur. Dairelerimiz güneydoğu ve güneybatı cephesine göre konumlandırılmıştır.

 

ASK HOME

 

Sivas Kılavuz bölgesinde bulunan toplam 24 dairelik projemiz iki bloktan oluşmakta ve kullanıcılara geniş mekanlarda hizmet etme olanağı sunan bir projedir. Çevresinde bulunan kamusal ve ticari alanlar ile kullanıcılara rahat bir kullanım alanı sağlamaktadır.

ASK HOME’de ayrıca yeşil alan da düşünülerek bloklar ile beraber düşünülen alanlar tasarlanmıştır. Proje’deki mekan düzenlemeleri ve dağılımlar ergonomik bir şekilde tasarlanmıştır.

Daire’ler net alanı;124,45 m² olup brüt alanı: 150 ²’dir. Proje başladığından itibaren 4 ay gibi kısa bir sürede tüm dairelerimiz satılmıştır.

 

PROJE 4

 

SİVAS KILAVUZ BÖLGESİ HAMZA YERLİKAYA CADDESİN’DE YER ALAN TOPLAM 32 DAİRELİK PROJEMİZ NET ALANI:130 M² VE BRÜT ALANI: 170M² İLE SİZLERE EŞSİZ BİR KULLANIM HAKKI SAĞLAYACAKTIR.

Kullanışlı, yenilik odaklı mimari yaklaşımı ve %65 yeşil alanıyla modern yaşamın ve doğanın iç içe olduğu ASK DELUXE’de kendinize zaman ayırmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Ayrıca ASK DELUXE de güney cephesine oturan anlayış ile evinizde güneş hiç eksik olmayacak.

ASK DELUXE projemiz ile kalite standartlarını siz müşterilerimiz için yükseltmekten gurur duyuyoruz.

 

ASK DELUXE

 

SİVAS KILAVUZ BÖLGESİ HAMZA YERLİKAYA CADDESİN’DE YER ALAN TOPLAM 32 DAİRELİK PROJEMİZ NET ALANI:130 M² VE BRÜT ALANI: 170M² İLE SİZLERE EŞSİZ BİR KULLANIM İMKANI SAĞLAYACAKTIR.

Kullanışlı, yenilik odaklı mimari yaklaşımı ve %65 yeşil alanıyla modern yaşamın ve doğanın iç içe olduğu ASK DELUXE’de kendinize zaman ayırmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.Ayrıca ASK DELUXE de güney cephesine oturan anlayış ile evinizde güneş hiç eksik olmayacak.

ASK DELUXE projemiz ile kalite standartlarını siz müşterilerimiz için yükseltmekten gurur duyuyoruz.

 

AKSU LIFE

 

Sivas’ın eşsiz manzarası olan Aksu bölgesinde yapmış olduğumuz projemiz kullanıcılara geniş ve ferah bir kullanım imkanı sağlamıştır.

Aksu manzarası ile bütünleşen projemizde zemin katta mağaza alanı tasarlanmıştır. 10 kat olarak tasarlanan projemiz ‘de her kat da 1 adet daire mevcuttur.

Toplamda 145 m²’lik alana oturan dairelerimizde üst katında 1 adet dubleks bulunmaktadır.

 

NEW SARAY HOME

 

Kullanışlı, yenilik odaklı mimari yaklaşımı ve %75 yeşil alanıyla modern yaşamın ve doğanın iç içe olduğu New Saray Home’de hamam sauna ve fitness salonu ile kendinize zaman ayırmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.Ayrıca New Saray Home’de  bulunan, masa tenisi ve bilardo salonu ile keyifli zaman geçireceksiniz.

Keyifle tasarlanan ve uygulanan sürpriz mekanları bulunan New Saray Home’de  projemiz ile kalite standartlarını siz müşterilerimiz için yükseltmekten gurur duyuyoruz.

112 adet 3+1 bulunan bu eşsiz proje’de zemin katlar mağaza olarak hizmet vermektedir. Yüksek Kat ile çözülen projemizde yapı yüksekliği 42.00 m olup kat sayısı A blok 14 kat, B blok 14 kat olarak tasarlanmıştır.

Dairelerimiz net alan olarak 169 m²’dir. Geniş peyzaj alanları ve sosyal donatıları ile şehrimize değer katmıştır.

Büyük ilgi gören NEW SARAY HOME’de tüm dairelerimiz 1.sınıf kaliteli işçilik ile yapılmıştır.