Ara:

NEW ASK YAPI

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda sorumluluklarımızın bilinciyle hareket eder, tüm çalışmalarımızda güvenilirliği ve kaliteli hizmeti ön planda tutarız.

Paydaşlarımızın ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için topluma karşı sorumluluklarımızı zamanında ve şeffaflık ilkesiyle yerine getirmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.

Ekonomiyi ve yaşam kalitesini canlandırmak için faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde projeler üretiyoruz. Daha sağlıklı bir toplum için çalışma arkadaşlarımızla birlikte eğitim, sanat, kültürel, sportif, bilimsel ve sağlık faaliyetlerini destekliyoruz.

Çalışma enerjimizi ve gücümüzü destekleyen uyumlu bir çalışma ortamı yaratmaya ve bu ortamın sürdürülebilirliğini sağlamaya azami önem veriyoruz. İnşaat sektörü sahip olduğunuz vizyon ve tecrübenin yanı sıra insan hayatının sorumluluğunu da taşıyan, gerçekleştirdiğiniz her projenin önünden geçtiğinizde gurur duyacağınız ciddi bir sektördür.

Bu sorumluluğun öneminin ve değerinin her zaman farkındayız. Sadece gayrimenkul satışlarında değil, satış sonrasında bile bizden mülk alanların yanında yer aldık. Çok fazla kazanma ilkesinden değil, haklı olarak kazanma ilkesinden asla taviz vermedik.

Sadece kendi bünyemizde değil farklı inşaat sahiplerine de tasarlamış olduğumuz projeler ile inşaat sektörüne farklı bir ses getirmeyi hedefleyen bir inanç içinde olacağız. Sahip olduğumuz vizyoner mimari anlayışımızla bulunduğumuz bölgelerde yapılar inşa ediyoruz.

Bugüne kadar her adımımızı, ‘ülkemize nasıl daha fazla katma değer sağlarız’ diye düşünerek attık. Bundan sonra da hem ülke ekonomisine olan katkımızı sürdüreceğiz hem de geleceğe bayrak açan ülkemize her alanda destek vermeyi sürdürecek, insanlara hak ettiği sağlıklı konutları ve çevreyi sunacağına inandığımız çeşitli projelerde yer almaya devam edeceğiz.

Güveniniz için teşekkür ederim…

Ask Yapı Yönetim Kurulu Başkanı
Alparslan Sefer Kılcı

 

VİZYONUMUZ

İşimize, insanımıza ve çevremize duyduğumuz saygıyla teknik ve estetik yönden üstün ve kalıcı yaşam alanları meydana getirerek Türkiye’de öncü ve dünyada model bir kurum olmak.

MİSYONUMUZ

İnsanın temel barınma ihtiyacını gidermeyi yalnızca bir mühendislik işi olarak görmeyip tekniğe estetik ve duygu yükleyerek çevreye ve şehre uyum sağlayan, insana yaşam biçimi sunan kalıcı yaşam alanları oluşturmak; bu doğrultuda ülkemizin yapı anlayışını değiştirmek.